Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w finisażu, zamykającym wystawę: "MAGICZNY CZAS – PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ", który odbędzie się 7. 02. 2018 r. o godzinie 12:00. Będzie to ostatnia okazja do obejrzenia prezentowanych na wystawie , nagrodzonych oraz wyróżnionych prace dzieci. Zapraszamy uczestników wraz z kolegami oraz koleżankami z klasy do odwiedzenia naszego Muzeum. Prosimy o potwierdzenie informacji o spodziewanej ilość uczestników.

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w 2018 roku

Nowa Odsłona Wystawy Stałej oraz Wystawa Czasowa: ,,500 lat Reformacji" od 15 stycznia w Muzeum Poczty i Telekomunikacji.