Aktualności

 

 

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w finisażu, zamykającym wystawę: "MAGICZNY CZAS – PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ", który odbędzie się 7. 02. 2018 r. o godzinie 12:00. Będzie to ostatnia okazja do obejrzenia prezentowanych na wystawie , nagrodzonych oraz wyróżnionych prace dzieci. Zapraszamy uczestników wraz z kolegami oraz koleżankami z klasy do odwiedzenia naszego Muzeum. Prosimy o potwierdzenie informacji o spodziewanej ilość uczestników.

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w 2018 roku 

 

 


 

Nowa Odsłona Wystawy Stałej oraz Wystawa Czasowa: ,,500 lat Reformacji" od 15 stycznia w Muzeum Poczty i Telekomunikacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Muzeum Poczty i Telekomunikacji  |  3CUBE 
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.muzeum.wroclaw.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ