NOC MUZEÓW 2017

Za pomocą światła i dźwięku z Centrum Technologii Audiowizualnych przenieśliśmy się wspólnie do XIX wieku, gdzie spotkaliśmy zatrzymanych w czasie młodych aktorów z Młodzieżowego Domu Kultury im. M. Kopernika we Wrocławiu. W muzealnym holu mieliśmy okazję stanąć przed obiektywem fotobudki i wrócić do domu z pamiątkowymi fotografiami. Dzieci przeniosły się w klimat epoki podczas warsztatów plastycznych. Uczta kolekcjonerska, którą przygotowało Stowarzyszenie Kolekcjonerów we Wrocławiu zachwyciła gości.

Podczas Nocy Muzeów odwiedziło nas ponad 2 tys. osób.

Więcej zdjęć: FACEBOOK

Zdjęcia wykonane w fotobudce można uzyskać po wysłaniu do nas wiadomości.

Szanowni Państwo,

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu podejmuje próbę pozyskania środków finansowych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 na rozwój elektronicznych usług publicznych w zakresie e-kultury.

W celu przeprowadzenia rzetelnej identyfikacji Państwa potrzeb w tym zakresie zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety.

Dziękujemy!

link do ankiety: http://emuzeum.webankieta.pl/

Informacja o otwartym naborze partnerów do wspólnego przygotowania i realizacji projektu  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020
Osi Priorytetowej 2 Technologie informacyjno-komunikacyjne
Działanie 2.1 E-usługi publiczne
Poddziałanie 2.1.1 E-usługi publiczne – konkursy horyzontalne

Do pobrania: DEKLARACJA UDZIAŁU W PROJEKCIE (OFERTA)

Zbuduj wspólnie z nami wolontariat w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu !

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu ogłasza pierwszy nabór na wolontariuszy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do współtworzenia wolontariatu w Muzeum. Poszukujemy osób cechujących się otwartością, chęcią do pracy, nie bojących się wyzwań i chcących uczestniczyć aktywnie w życiu i pracy muzeum.

Oferujemy:

* podpisanie porozumienia o współpracy, a po jej zakończeniu – zaświadczenie wraz z  referencjami,
* zapoznanie się ze zbiorami Muzeum
* bezpłatne wejścia do Muzeum na wystawy stałe i czasowe
* bezpłatne uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum
* kontakt z opiekunami zbiorów muzealnych
* możliwość uczestnictwa w pracach w różnych działach Muzeum i zdobycie doświadczenia w  zawodzie muzealnika.

Kontakt:
Agata Matyschok-Nyckowska