WAKACJE 2017
w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

Zapraszamy uczestników  kolonii i półkolonii do zwiedzania wystaw stałych  i wystawy czasowej zatytułowanej: "10. Światowe Igrzyska Sportowe The World Games Wrocław 2017" oraz do udziału w następujących zajęciach:

•  WOKÓŁ DYLIŻANSU POCZTOWEGO

• PROJEKT ZNACZKA O TEMATYCE SPORTOWEJ

• Warsztaty projektowania kartek pocztowych

• „PODRÓŻ Z LISTEM” –  zwiedzanie i gra planszowa w rozmiarze XXL

• „TAJEMNICE KOMUNIKACJI” - zwiedzanie i gra planszowa w rozmiarze XXL

Informacje o zapisach i terminach pod nr tel. 71 3436765, sekretariat@muzeum.wroclaw.pl

Zbuduj wspólnie z nami wolontariat w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu !

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu ogłasza pierwszy nabór na wolontariuszy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do współtworzenia wolontariatu w Muzeum. Poszukujemy osób cechujących się otwartością, chęcią do pracy, nie bojących się wyzwań i chcących uczestniczyć aktywnie w życiu i pracy muzeum.

Oferujemy:

* podpisanie porozumienia o współpracy, a po jej zakończeniu – zaświadczenie wraz z  referencjami,
* zapoznanie się ze zbiorami Muzeum
* bezpłatne wejścia do Muzeum na wystawy stałe i czasowe
* bezpłatne uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum
* kontakt z opiekunami zbiorów muzealnych
* możliwość uczestnictwa w pracach w różnych działach Muzeum i zdobycie doświadczenia w  zawodzie muzealnika.

Kontakt:
Agata Matyschok-Nyckowska